Info Futbol

TOTA LA INFORMACIÓ DEL FUTBOL MUNDIAL

Classificasio Brasileirao 22-23

EQUIPSPJPGPEPPGFGCPTS
1PALMEIRAS261592431954
2INTERNACIONAL2612104412546
3FLAMENGO261367412245
4FLUMINENSE261367403045
5CORINTHIANS261286302544
6ATHLETICO PARANAENSE261277312943
7ATLÉTICO MINEIRO2710107343040
8AMÉRICA MINEIRO2610610222536
9GOIÁS26998293236
10SANTOS268108292434
11RED BULL BRAGANTINO26899363333
12BOTAFOGO278811253032
13SÃO PAULO266137333131
14CEARÁ266137262631
15FORTALEZA EC268612242830
16CORITIBA278514284129
17AVAÍ277713263928
18CUIABÁ266812172526
19ATLÉTICO GOIANIENSE265714234022
20JUVENTUDE263914204418

 20 total views,  1 views today

Copyright © Tots els drets reservats. | Newsphere by AF themes.
Catalan Catalan Spanish Spanish
error: El contingut està protegit!!