Info Futbol

TOTA LA INFORMACIÓ DEL FUTBOL MUNDIAL

Classificacio Serie A Tim 22-23

EQUIPSPJPGPEPPGFGCPTS
1NÀPOLS141220341038
2Escut LazioLAZIO1493226830
3AC MILAN14932271430
4JUVENTUS1484221728
5INTER DE MILAN14905312027
6ATALANTA14833201227
7ROMA14824171326
8UDINESE14662221424
9TORINO14626151620
10FIORENTINA14545171819
11SALERNITANA14455192117
12SASSUOLO14446151916
13BOLOGNA14446172516
14EMPOLI14356101914
15MONZA14419132213
16LECCE14266121712
17SPEZIA14248122510
18CREMONESE1407711247
19SAMPDORIA1413106256
20VERONA14121111275

 148 total views,  4 views today

Copyright © Tots els drets reservats. | Newsphere by AF themes.
Catalan Catalan Spanish Spanish
error: El contingut està protegit!!