Info Futbol

TOTA LA INFORMACIÓ DEL FUTBOL MUNDIAL

Classificacio Serie A Tim 22-23

EQUIPSPJPGPEPPGFGCPTS
1NÀPOLS862018620
2ATALANTA862012320
3Escut LazioLAZIO852117517
4AC MILAN852116917
5UDINESE751115716
6ROMA851210816
7JUVENTUS834112513
8SASSUOLO833210812
9INTER DE MILAN8404141312
10TORINO831471010
11FIORENTINA8233779
12SPEZIA82247158
13LECCE8143797
14SALERNITANA814310137
15EMPOLI81437107
16MONZA82157147
17BOLOGNA81347136
18VERONA71246135
19CREMONESE80356153
20SAMPDORIA80264162

 56 total views,  1 views today

Copyright © Tots els drets reservats. | Newsphere by AF themes.
Catalan Catalan Spanish Spanish
error: El contingut està protegit!!