Info Futbol

TOTA LA INFORMACIÓ DEL FUTBOL MUNDIAL

Classificacio Primeira Liga 22-23

EQUIPSPJPGPEPPGFGCPTS
1BENFICA660014318
2FC PORTO650115415
3SPORTING BRAGA541018313
4Aquesta imatge té l'atribut alt buit; el seu nom és 60f53ab7b4a3a.pngPORTIMONENSE64027612
5SPORTING PORTUGAL631212810
6Aquesta imatge té l'atribut alt buit; el seu nom és 60f53af66b613.pngVITÓRIA GUIMARÃES6303449
7BOAVISTA5302469
8CASA PIA AC5221318
9CHAVES6222678
10ESTORIL PRAIA5212757
11AROUCA52123117
12VIZELA5122565
13GIL VICENTE5122355
14RIO AVE5122685
15FC FAMALICÃO6114174
16SANTA CLARA6114474
17PAÇOS DE FERREIRA50052110
18MARÍTIMO50053150

 182 total views,  1 views today

Copyright © Tots els drets reservats. | Newsphere by AF themes.
Catalan Catalan Spanish Spanish
error: El contingut està protegit!!