Info Futbol

TOTA LA INFORMACIÓ DEL FUTBOL MUNDIAL

Classificacio Premier League 22-23

EQUIPSPJPGPEPPGFGCPTS
1ARSENAL141211331137
2MANCHESTER CITY141022401432
3NEWCASTLE UNITED15861291130
4TOTTENHAM HOTSPUR15924312129
5MANCHESTER UNITED13724181923
6LIVERPOOL14644281722
7BRIGHTON AND HOVE ALBION13634221721
8CHELSEA14635171721
9FULHAM14545232419
10BRENTFORD15474232519
11CRYSTAL PALACE14545151819
12LEICESTER CITY15528252517
13BOURNEMOUTH15447183216
14LEEDS UNITED14437222615
15ASTON VILLA14437142115
16WEST HAM15429121714
17EVERTON15357111714
18NOTTINGHAM FOREST15348113013
19SOUTHAMPTON15339132712
20WOLVERHAMPTON WANDERERS1524982410

 147 total views,  1 views today

Copyright © Tots els drets reservats. | Newsphere by AF themes.
Catalan Catalan Spanish Spanish
error: El contingut està protegit!!