Info Futbol

TOTA LA INFORMACIÓ DEL FUTBOL MUNDIAL

Classificacio LaLliga Santander 22-23

EQUIPSPJPGPEPPGFGCPTS
1BARCELONA20172142753
2REIAL MADRID201433401745
3REIAL SOCIETAT201235281939
4ATLÈTIC DE MADRID201055291735
5RAYO VALLECANO20956272232
6VILA-REAL20947221731
7REIAL BETIS20947242031
8ATHLETIC CLUB20857292129
9OSASUNA20857191929
10MALLORCA20848161828
11GIRONA20668272924
12CELTA DE VIGO20659223223
13REIAL VALLADOLID207211152823
14ALMERIA206410233122
15ESPANYOL20497243021
16SEVILLA20569212921
17VALÈNCIA CF205510252420
18CADIS20479153319
19GETAFE204610172718
20ELX20161315409

 235 total views,  5 views today

Copyright © Tots els drets reservats. | Newsphere by AF themes.
Catalan Catalan Spanish Spanish
error: El contingut està protegit!!