Info Futbol

TOTA LA INFORMACIÓ DEL FUTBOL MUNDIAL

Classificacio LaLliga Santander 22-23

EQUIPSPJPGPEPPGFGCPTS
1BARCELONA761019119
2REIAL MADRID761018719
3ATHLETIC CLUB751116416
4REIAL BETIS750210515
5ATLÈTIC DE MADRID741212613
6OSASUNA74128613
7REIAL SOCIETAT7412121113
8VILA-REAL733110212
9VALÈNCIA CF731312710
10RAYO VALLECANO73139910
11CELTA DE VIGO731391310
12MALLORCA7223688
13GIRONA721410127
14GETAFE72148157
15REIAL VALLADOLID72146137
16ESPANYOL71249145
17SEVILLA71247135
18ALMERIA71154114
19CADIS71151144
20ELX70163181

 93 total views,  1 views today

Copyright © Tots els drets reservats. | Newsphere by AF themes.
Catalan Catalan Spanish Spanish
error: El contingut està protegit!!