Info Futbol

TOTA LA INFORMACIÓ DEL FUTBOL MUNDIAL

Classificacio Bundesliga 22-23

EQUIPSPJPGPEPPGFGCPTS
1BAYERN MUNIC151041491334
2RB LEIPZIG15843302128
31. FC UNION BERLIN14833231627
4SC FREIBURG14833211627
5EINTRACHT FRANKFURT14824312326
6BORUSSIA DORTMUND15816252125
7WOLFSBURG15654242023
8BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH15645282422
9SV WERDER BREMEN15636252721
10TSG HOFFENHEIM15537222218
11B. LEVERKUSEN15537252618
121. FSV MAINZ 0514536182318
131. FC KÖLN15456212917
14FC AUGSBURG15438182615
15HERTHA BSC15357192214
16VFB STUTTGART15357182714
17VFL BOCHUM 1848154110143613
18FC SCHALKE 0415231013329

 168 total views,  2 views today

Copyright © Tots els drets reservats. | Newsphere by AF themes.
Catalan Catalan Spanish Spanish
error: El contingut està protegit!!