Info Futbol

TOTA LA INFORMACIÓ DEL FUTBOL MUNDIAL

Classificacio Bundesliga 22-23

EQUIPSPJPGPEPPGFGCPTS
11. FC UNION BERLIN852115617
2SC FREIBURG852112617
3BAYERN MUNICH843123615
4BORUSSIA DORTMUND8503111015
5TSG HOFFENHEIM842213814
6EINTRACHT FRANKFURT8422161314
71. FC KÖLN8341141013
8SV WERDER BREMEN8332181312
9BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH8332111012
10FC AUGSBURG840481212
11RB LEIPZIG8323131211
121. FSV MAINZ 05832381211
13WOLFSBURG82248148
14HERTHA BSC81438107
15FC SCHALKE 04813410176
16VFB STUTTGART80539135
17B. LEVERKUSEN81259165
18VFL BOCHUM 184880175231

 67 total views,  1 views today

Copyright © Tots els drets reservats. | Newsphere by AF themes.
Catalan Catalan Spanish Spanish
error: El contingut està protegit!!