Info Futbol

TOTA LA INFORMACIÓ DEL FUTBOL MUNDIAL

Clasificacio Serie A Tim

EQUIPSPJPGPEPPGFGCPTS
 1Escut Inter de MilàINTER DE MILÀ171241431540
 2Escut AC MilanAC MILAN171232361939
 3Escut AtalantaATALANTA171142372037
 4Escut NàpolsNÀPOLS171133341336
 5Escut FiorentinaFIORENTINA171007312230
 6Escut JuventusJUVENTUS17845231728
 7 EMPOLI17827272926
 8Escut RomaROMA16817241925
 9Escut LazioLAZIO17746333225
 10Escut BolognaBOLOGNA17737242924
 11Escut VeronaVERONA17656333023
 12Escut SassuoloSASSUOLO17656282623
 13Escut TorinoTORÍ17647221822
 14Escut SampdoriaSAMPDORIA17539253318
 15Escut UdineseUDINI’S17386222817
 16 VENEZIA17449163016
 17Escut SpeziaSPEZIA163310173612
 18Escut GenoaGENOA17179183410
 19Escut CagliariCAGLIARI17179173410
 20 SALERNITANA17221311378

 91 total views,  1 views today

Copyright © Tots els drets reservats. | Newsphere by AF themes.
Catalan Catalan Spanish Spanish
error: El contingut està protegit!!