Info Futbol

TOTA LA INFORMACIÓ DEL FUTBOL MUNDIAL

Clasificacio Premier League 21–22

EQUIPOSPJPGPEPPGFGCPTS
 1Aquesta imatge té l'atribut alt buit; el seu nom és 60f539eb783af.pngMANCHESTER CITY382963992693
 2LIVERPOOL382882942692
 3CHELSEA3821116763374
 4TOTTENHAM HOTSPUR3822511694071
 5ARSENAL3822313614869
 6MANCHESTER UNITED38161012575758
 7WEST HAM3816814605156
 8LEICESTER CITY38141014625952
 9Aquesta imatge té l'atribut alt buit; el seu nom és 60f53a749dc89.pngBRIGHTON AND HOVE ALBION38121511424451
 10WOLVERHAMPTON WANDERERS3815617384351
 11Aquesta imatge té l'atribut alt buit; el seu nom és 60f53a3c3f5f0.pngNEWCASTLE UNITED38131015446249
 12CRYSTAL PALACE38111512504648
 13BRENTFORD3813718485646
 14ASTON VILLA3813619525445
 15SOUTHAMPTON3891316436740
 16EVERTON3811621436639
 17LEEDS UNITED3891118427938
 18Aquesta imatge té l'atribut alt buit; el seu nom és Burnley-FC128x.pngBURNLEY3871417345335
 19WATFORD386527347723
 20NORWICH CITY385726238422

LLEGENDA

Champions League: Manchester City,Liverpool,Chelsea, Tottenham Hotspur

Europa League: Arsenal FC , Manchester United

Conference League: West Ham

Descens: Burnley,Watford,Norwich

 377 total views,  1 views today

Copyright © Tots els drets reservats. | Newsphere by AF themes.
Catalan Catalan Spanish Spanish
error: El contingut està protegit!!