Info Futbol

TOTA LA INFORMACIÓ DEL FUTBOL MUNDIAL

Clasificacio Eredivisie 21-22

EQUIPSPJPGPEPPGFGCPTS
 1AJAX342653981983
 2PSV342635864281
 3FEYENOORD342257763471
 4Escudo FC TwenteFC TWENTE342086553768
 5Escudo AZAZ341879644461
 6Escudo VitesseVITESSE3415613425151
 7Escudo FC UtrechtFC UTRECHT34121111514647
 8Escudo sc HeerenveenSC HEERENVEEN3411815375041
 9SC CAMBUUR3411617537039
 10Escudo RKC WaalwijkRKC WAALWIJK3491114405138
 11NEC3410816385238
 12 FC GRONINGEN349916415536
 13GO AHEAD EAGLES3410618375136
 14Escudo Sparta RotterdamSPARTA ROTTERDAM3481115304835
 15Escudo Fortuna SittardFORTUNA SITTARD3410519366735
 16Escudo Heracles AlmeloHÈRACLES ALMELO349718334934
 17Escudo Willem IIWILLEM II349619325733
 18Escudo PEC ZwollePEC ZWOLLE347621265227

 155 total views,  1 views today

Copyright © Tots els drets reservats. | Newsphere by AF themes.
Catalan Catalan Spanish Spanish
error: El contingut està protegit!!