Info Futbol

TOTA LA INFORMACIÓ DEL FUTBOL MUNDIAL

Clasificacio Bundesliga 21 – 22

EQUIPSPJPGPEPPGFGCPTS
 1Aquesta imatge té l'atribut alt buit; el seu nom és 60f53ac0d065e.pngBAYERN MUNICH342455973777
 2BORUSSIA DORTMUND342239855269
 3B. LEVERKUSEN341978804764
 4RB LEIPZIG3417710723758
 51. FC UNION BERLIN341699504457
 6SPORT-CLUB FREIBURG3415109584655
 71. FC KÖLN34141010524952
 8Aquesta imatge té l'atribut alt buit; el seu nom és 60f53a6c80261.png1. FSV MAINZ 053413714504546
 9Aquesta imatge té l'atribut alt buit; el seu nom és 60f53a37e8c55.pngTSG HOFFENHEIM3413714586046
10GLADBACH3412913546145
 11EINTRACHT FRANKFURT34101212454942
 12WOLFSBURG3412616435442
 13Aquesta imatge té l'atribut alt buit; el seu nom és 616701065c014.pngVFL BOCHUM 18483412616385242
 14Aquesta imatge té l'atribut alt buit; el seu nom és 60f53a50e76a9.pngFC AUGSBURG3410816395638
 15VFB STUTTGART3471215415933
 16HERTHA BSC349619377133
 17Aquesta imatge té l'atribut alt buit; el seu nom és 60f53b4ab66b6.pngDSC ARMINIA BIELEFELD3451316275328
 18Aquesta imatge té l'atribut alt buit; el seu nom és 61670221cc70e.pngSPVGG GREUTHER FÜRTH343922288218

LLEGENDA

UEFA Champions League: Bayern Munich,Borussia Dortmund, Bayern Leverkusen, RB Leipzig

UEFA Europa League: Union Berlin

UEFA Conference League: FC Koln

Promoció Descens: Hertha Berlin

Descens: Arminia Bielefeld ,Greuther Furth

 278 total views,  1 views today

Copyright © Tots els drets reservats. | Newsphere by AF themes.
Catalan Catalan Spanish Spanish
error: El contingut està protegit!!