Info Futbol

TOTA LA INFORMACIÓ DEL FUTBOL MUNDIAL

Calendari Premier League 22 – 23

Jornada 1 (5 – 07 Ago.)

Crystal Palace 0 – 2 Arsenal
Fulham 2 – 2 Liverpool
Bournemouth 2 – 0 Aston Villa
Leeds 2 – 1 Wolves
Tottenham 4 – 1 Southampton
Newcastle 2 – 0 Nottingham Forest
Everton 0 – 1 Chelsea
Leicester 2 – 2 Brentford
M. United 1 – 2 Brighton
West Ham 0 – 2 M. City

Jornada 2 (13 – 15 Ago.)

Aston Villa 2 – 1 Everton
Arsenal 4 – 2 Leicester
Brighton 0 – 0 Newcastle
M. City 4 – 0 Bournemouth
Southampton 2 – 2 Leeds
Wolves 0 – 0 Fulham
Brentford 4 – 0 M. United
Nottingham Forest 1 – 0 West Ham
Chelsea 2 – 2 Tottenham
Liverpool 1 – 1 Crystal Palace

Jornada 3 (20 – 22 Ago.)

Tottenham 1 – 0 Wolves
Crystal Palace 3 – 1 Aston Villa
Fulham 3 – 2 Brentford
Leicester 1 – 2 Southampton
Everton 1 – 1 Nottingham Forest
Bournemouth 0 – 3 Arsenal
Leeds 3 – 0 Chelsea
West Ham 0 – 2 Brighton
Newcastle 3 – 3 M. City
M. United 2 – 1 Liverpool

Jornada 4 (27 – 28 Ago.)

Southampton 0 – 1 M. United
Brentford 1 – 1 Everton
Brighton 1 – 0 Leeds
Chelsea 2 – 1 Leicester
Liverpool 9 – 0 Bournemouth
M. City 4 – 2 Crystal Palace
Arsenal 2 – 1 Fulham
Aston Villa 0 – 1 West Ham
Wolves 1 – 1 Newcastle
Nottingham Forest 0 – 2 Tottenham

Jornada 5 (30 Ago. – 01 Sept.)

Crystal Palace 1 – 1 Brentford
Fulham 2 – 1 Brighton
Southampton 2 – 1 Chelsea
Leeds 1 – 1 Everton
Arsenal 2 – 1 Aston Villa
Bournemouth 0 – 0 Wolves
M. City 6 – 0 Nottingham Forest
West Ham 1 – 1 Tottenham
Liverpool 2 – 1 Newcastle
Leicester 0 – 1 M. United

Jornada 6 (03 – 04 Sept.)

Everton 0 – 0 Liverpool
Brentford 5 – 2 Leeds
Newcastle 0 – 0 Crystal Palace
Tottenham 2 – 1 Fulham
Wolves 1 – 0 Southampton
Nottingham Forest 2 – 3 Bournemouth
Aston Villa 1 – 1 M. City
Brighton 5 – 2 Leicester
Chelsea 2 – 1 West Ham
M. United 3 – 1 Arsenal

Jornada 7 (10 – 12 Sept.)

Fulham AJORNAT Chelsea
Bournemouth AJORNAT Brighton
Leicester AJORNAT Aston Villa
Liverpool AJORNAT Wolves
Southampton AJORNAT Brentford
M. City AJORNAT Tottenham
Arsenal AJORNAT Everton
West Ham AJORNAT Newcastle
Crystal Palace AJORNAT M. United
Leeds AJORNAT Nottingham Forest
Jornada suspesa per la mort de la reina d’Anglaterra Isabel II (1926-2022)

Jornada 8 (16 – 18 Sept.)

Aston Villa 1 – 0 Southampton
Nottingham Forest 2 – 3 Fulham
Wolves 0 – 3 M. City
Brighton AJORNAT Crystal Palace
Everton 1 – 0 West Ham
Newcastle 1 – 1 Bournemouth
Tottenham 6 – 2 Leicester
Brentford 0 – 3 Arsenal
M. United AJORNAT Leeds
Chelsea AJORNAT Liverpool

Jornada 9 (01 – 03 Oct.)

Arsenal 3 – 1 Tottenham
Bournemouth 0 – 0 Brentford
Crystal Palace 1 – 2 Chelsea
Fulham 1 – 4 Newcastle
Liverpool 3 – 3 Brighton
Southampton 1 – 2 Everton
West Ham 2 – 0 Wolves
Leeds 0 – 0 Aston Villa
M. City 6 – 3 M. United
Leicester L 21:00 Nottingham Forest

Jornada 10 (08 – 10 Oct.)

Bournemouth S 16:00 Leicester
Chelsea S 16:00 Wolves
M. City S 16:00 Southampton
Newcastle S 16:00 Brentford
West Ham S 16:00 Fulham
Brighton S 18:30 Tottenham
Crystal Palace D 15:00 Leeds
Arsenal D 17:30 Liverpool
Everton D 20:00 M. United
Nottingham Forest L 21:00 Aston Villa

Jornada 11 (14 – 16 Oct.)

Brentford V 21:00 Brighton
Leicester S 13:30 Crystal Palace
Fulham S 16:00 Bournemouth
Southampton S 16:00 West Ham
Wolves S 16:00 Nottingham Forest
Tottenham S 18:30 Everton
Aston Villa D 15:00 Chelsea
Leeds D 15:00 Arsenal
M. United D 15:00 Newcastle
Liverpool D 17:30 M. City

Jornada 12 (18 – 20 Oct.)

Crystal Palace M 20:30 Wolves
Brighton M 20:30 Nottingham Forest
Bournemouth M 21:15 Southampton
Liverpool X 20:30 West Ham
Newcastle X 20:30 Everton
M. United X 21:15 Tottenham
Brentford J 20:30 Chelsea
Fulham J 20:30 Aston Villa
Leicester J 20:30 Leeds
Arsenal J 21:15 M. City

Jornada 13 (22 – 24 Oct.)

Nottingham Forest S 13:30 Liverpool
Everton S 16:00 Crystal Palace
Tottenham S 18:30 Newcastle
Aston Villa D 15:00 Brentford
Leeds D 15:00 Fulham
M. City D 15:00 Brighton
Southampton D 15:00 Arsenal
Wolves D 15:00 Leicester
Chelsea D 17:30 M. United
West Ham L 21:00 Bournemouth

Jornada 14 (29 – 30 Oct.)

Leicester S 13:30 M. City
Bournemouth S 16:00 Tottenham
Brentford S 16:00 Wolves
Brighton S 16:00 Chelsea
Crystal Palace S 16:00 Southampton
Newcastle S 16:00 Aston Villa
Fulham S 18:30 Everton
Liverpool D 15:00 Leeds
Arsenal D 15:00 Nottingham Forest
M. United D 17:30 West Ham

Jornada 15 (05 Nov.)

Aston Villa S 16:00 M. United
Chelsea S 16:00 Arsenal
Everton S 16:00 Leicester
Leeds S 16:00 Bournemouth
M. City S 16:00 Fulham
Southampton S 16:00 Newcastle
Tottenham S 16:00 Liverpool
West Ham S 16:00 Crystal Palace
Wolves S 16:00 Brighton
Nottingham Forest S 16:00 Brentford

Jornada 16 (12 Nov.)

Bournemouth S 16:00 Everton
Brighton S 16:00 Aston Villa
Fulham S 16:00 M. United
Liverpool S 16:00 Southampton
M. City S 16:00 Brentford
Newcastle S 16:00 Chelsea
Tottenham S 16:00 Leeds
West Ham S 16:00 Leicester
Wolves S 16:00 Arsenal
Nottingham Forest S 16:00 Crystal Palace

Jornada 17 (26 Des.)

Arsenal L 16:00 West Ham
Aston Villa L 16:00 Liverpool
Brentford L 16:00 Tottenham
Chelsea L 16:00 Bournemouth
Crystal Palace L 16:00 Fulham
Everton L 16:00 Wolves
Leeds L 16:00 M. City
Leicester L 16:00 Newcastle
Southampton L 16:00 Brighton
M. United L 16:00 Nottingham Forest

Jornada 18 (31 Des.)

Bournemouth S 16:00 Crystal Palace
Brighton S 16:00 Arsenal
Fulham S 16:00 Southampton
Liverpool S 16:00 Leicester
M. City S 16:00 Everton
Newcastle S 16:00 Leeds
Tottenham S 16:00 Aston Villa
West Ham S 16:00 Brentford
Wolves S 16:00 M. United
Nottingham Forest S 16:00 Chelsea

Jornada 19 (02 Gen.)

Arsenal L 16:00 Newcastle
Aston Villa L 16:00 Wolves
Brentford L 16:00 Liverpool
Chelsea L 16:00 M. City
Crystal Palace L 16:00 Tottenham
Everton L 16:00 Brighton
Leeds L 16:00 West Ham
Leicester L 16:00 Fulham
M. United L 16:00 Bournemouth
Southampton L 16:00 Nottingham Forest

Jornada 20 (14 Gen.)

Aston Villa S 16:00 Leeds
Brentford S 16:00 Bournemouth
Brighton S 16:00 Liverpool
Chelsea S 16:00 Crystal Palace
Everton S 16:00 Southampton
M. United S 16:00 M. City
Newcastle S 16:00 Fulham
Tottenham S 16:00 Arsenal
Wolves S 16:00 West Ham
Nottingham Forest S 16:00 Leicester

Jornada 21 (21 Gen.)

Arsenal S 16:00 M. United
Crystal Palace S 16:00 Newcastle
Fulham S 16:00 Tottenham
Leeds S 16:00 Brentford
Leicester S 16:00 Brighton
Liverpool S 16:00 Chelsea
M. City S 16:00 Wolves
Southampton S 16:00 Aston Villa
West Ham S 16:00 Everton
Bournemouth S 16:00 Nottingham Forest

Jornada 22 (04 Feb.)

Aston Villa S 16:00 Leicester
Brentford S 16:00 Southampton
Brighton S 16:00 Bournemouth
Chelsea S 16:00 Fulham
Everton S 16:00 Arsenal
M. United S 16:00 Crystal Palace
Newcastle S 16:00 West Ham
Tottenham S 16:00 M. City
Wolves S 16:00 Liverpool
Nottingham Forest S 16:00 Leeds

Jornada 23 (11 Feb.)

Arsenal S 16:00 Brentford
Bournemouth S 16:00 Newcastle
Crystal Palace S 16:00 Brighton
Leeds S 16:00 M. United
Leicester S 16:00 Tottenham
Liverpool S 16:00 Everton
M. City S 16:00 Aston Villa
Southampton S 16:00 Wolves
West Ham S 16:00 Chelsea
Fulham S 16:00 Nottingham Forest

Jornada 24 (18 Feb.)

Aston Villa S 16:00 Arsenal
Brentford S 16:00 Crystal Palace
Brighton S 16:00 Fulham
Chelsea S 16:00 Southampton
Everton S 16:00 Leeds
M. United S 16:00 Leicester
Newcastle S 16:00 Liverpool
Tottenham S 16:00 West Ham
Wolves S 16:00 Bournemouth
Nottingham Forest S 16:00 M. City

Jornada 25 (25 Feb.)

Bournemouth S 16:00 M. City
Crystal Palace S 16:00 Liverpool
Everton S 16:00 Aston Villa
Fulham S 16:00 Wolves
Leeds S 16:00 Southampton
Leicester S 16:00 Arsenal
M. United S 16:00 Brentford
Newcastle S 16:00 Brighton
Tottenham S 16:00 Chelsea
West Ham S 16:00 Nottingham Forest

Jornada 26 (04 Mar.)

Arsenal S 16:00 Bournemouth
Aston Villa S 16:00 Crystal Palace
Brentford S 16:00 Fulham
Brighton S 16:00 West Ham
Chelsea S 16:00 Leeds
Liverpool S 16:00 M. United
M. City S 16:00 Newcastle
Southampton S 16:00 Leicester
Wolves S 16:00 Tottenham
Nottingham Forest S 16:00 Everton

Jornada 27 (11 Mar.)

Bournemouth S 16:00 Liverpool
Crystal Palace S 16:00 M. City
Everton S 16:00 Brentford
Fulham S 16:00 Arsenal
Leeds S 16:00 Brighton
Leicester S 16:00 Chelsea
M. United S 16:00 Southampton
Newcastle S 16:00 Wolves
West Ham S 16:00 Aston Villa
Tottenham S 16:00 Nottingham Forest

Jornada 28 (18 Mar.)

Arsenal S 16:00 Crystal Palace
Aston Villa S 16:00 Bournemouth
Brentford S 16:00 Leicester
Brighton S 16:00 M. United
Chelsea S 16:00 Everton
Liverpool S 16:00 Fulham
M. City S 16:00 West Ham
Southampton S 16:00 Tottenham
Wolves S 16:00 Leeds
Nottingham Forest S 16:00 Newcastle

Jornada 29 (01 Abr.)

Arsenal S 16:00 Leeds
Bournemouth S 16:00 Fulham
Brighton S 16:00 Brentford
Chelsea S 16:00 Aston Villa
Crystal Palace S 16:00 Leicester
Everton S 16:00 Tottenham
M. City S 16:00 Liverpool
Newcastle S 16:00 M. United
West Ham S 16:00 Southampton
Nottingham Forest S 16:00 Wolves

Jornada 30 (08 Abr.)

Brentford S 16:00 Newcastle
Fulham S 16:00 West Ham
Leeds S 16:00 Crystal Palace
Leicester S 16:00 Bournemouth
Liverpool S 16:00 Arsenal
M. United S 16:00 Everton
Southampton S 16:00 M. City
Tottenham S 16:00 Brighton
Wolves S 16:00 Chelsea
Aston Villa S 16:00 Nottingham Forest

Jornada 31 15 Abr.

Aston Villa S 16:00 Newcastle
Chelsea S 16:00 Brighton
Everton S 16:00 Fulham
Leeds S 16:00 Liverpool
M. City S 16:00 Leicester
Southampton S 16:00 Crystal Palace
Tottenham S 16:00 Bournemouth
West Ham S 16:00 Arsenal
Wolves S 16:00 Brentford
Nottingham Forest S 16:00 M. United

Jornada 32 (22 Abr.)

Arsenal S 16:00 Southampton
Bournemouth S 16:00 West Ham
Brentford S 16:00 Aston Villa
Brighton S 16:00 M. City
Crystal Palace S 16:00 Everton
Fulham S 16:00 Leeds
Leicester S 16:00 Wolves
M. United S 16:00 Chelsea
Newcastle S 16:00 Tottenham
Liverpool S 16:00 Nottingham Forest

Jornada 33 (25 – 26 Abr.)

Everton M 20:45 Newcastle
Leeds M 20:45 Leicester
Tottenham M 20:45 M. United
West Ham M 20:45 Liverpool
Wolves M 20:45 Crystal Palace
Nottingham Forest M 20:45 Brighton
Aston Villa M 21:00 Fulham
Chelsea X 20:45 Brentford
Southampton X 20:45 Bournemouth
M. City X 21:00 Arsenal

Jornada 34 (29 Abr.)

Arsenal S 16:00 Chelsea
Bournemouth S 16:00 Leeds
Brighton S 16:00 Wolves
Crystal Palace S 16:00 West Ham
Fulham S 16:00 M. City
Leicester S 16:00 Everton
Liverpool S 16:00 Tottenham
M. United S 16:00 Aston Villa
Newcastle S 16:00 Southampton
Brentford S 16:00 Nottingham Forest

Jornada 35 (06 Maig.)

Bournemouth S 16:00 Chelsea
Brighton S 16:00 Everton
Fulham S 16:00 Leicester
Liverpool S 16:00 Brentford
M. City S 16:00 Leeds
Newcastle S 16:00 Arsenal
Tottenham S 16:00 Crystal Palace
West Ham S 16:00 M. United
Wolves S 16:00 Aston Villa
Nottingham Forest S 16:00 Southampton

Jornada 36 (13 Maig.)

Arsenal S 16:00 Brighton
Aston Villa S 16:00 Tottenham
Brentford S 16:00 West Ham
Crystal Palace S 16:00 Bournemouth
Everton S 16:00 M. City
Leeds S 16:00 Newcastle
Leicester S 16:00 Liverpool
M. United S 16:00 Wolves
Southampton S 16:00 Fulham
Chelsea S 16:00 Nottingham Forest

Jornada 37 (20 Maig.)

Bournemouth S 16:00 M. United
Brighton S 16:00 Southampton
Fulham S 16:00 Crystal Palace
Liverpool S 16:00 Aston Villa
M. City S 16:00 Chelsea
Newcastle S 16:00 Leicester
Tottenham S 16:00 Brentford
West Ham S 16:00 Leeds
Wolves S 16:00 Everton
Nottingham Forest S 16:00 Arsenal

Jornada 38 (28 Maig.)

Arsenal D 17:00 Wolves
Aston Villa D 17:00 Brighton
Brentford D 17:00 M. City
Chelsea D 17:00 Newcastle
Everton D 17:00 Bournemouth
Leeds D 17:00 Tottenham
Leicester D 17:00 West Ham
M. United D 17:00 Fulham
Southampton D 17:00 Liverpool
Crystal Palace D 17:00 Nottingham Forest

 406 total views,  1 views today

Copyright © Tots els drets reservats. | Newsphere by AF themes.
Catalan Catalan Spanish Spanish
error: El contingut està protegit!!