Info Futbol

TOTA LA INFORMACIÓ DEL FUTBOL MUNDIAL

Calendari Premier League 22 – 23

Jornada 1 (5 – 07 Ago.)

Crystal Palace 0 – 2 Arsenal
Fulham 2 – 2 Liverpool
Bournemouth 2 – 0 Aston Villa
Leeds 2 – 1 Wolves
Tottenham 4 – 1 Southampton
Newcastle 2 – 0 Nottingham Forest
Everton 0 – 1 Chelsea
Leicester 2 – 2 Brentford
M. United 1 – 2 Brighton
West Ham 0 – 2 M. City

Jornada 2 (13 – 15 Ago.)

Aston Villa 2 – 1 Everton
Arsenal 4 – 2 Leicester
Brighton 0 – 0 Newcastle
M. City 4 – 0 Bournemouth
Southampton 2 – 2 Leeds
Wolves 0 – 0 Fulham
Brentford 4 – 0 M. United
Nottingham Forest 1 – 0 West Ham
Chelsea 2 – 2 Tottenham
Liverpool 1 – 1 Crystal Palace

Jornada 3 (20 – 22 Ago.)

Tottenham 1 – 0 Wolves
Crystal Palace 3 – 1 Aston Villa
Fulham 3 – 2 Brentford
Leicester 1 – 2 Southampton
Everton 1 – 1 Nottingham Forest
Bournemouth 0 – 3 Arsenal
Leeds 3 – 0 Chelsea
West Ham 0 – 2 Brighton
Newcastle 3 – 3 M. City
M. United 2 – 1 Liverpool

Jornada 4 (27 – 28 Ago.)

Southampton 0 – 1 M. United
Brentford 1 – 1 Everton
Brighton 1 – 0 Leeds
Chelsea 2 – 1 Leicester
Liverpool 9 – 0 Bournemouth
M. City 4 – 2 Crystal Palace
Arsenal 2 – 1 Fulham
Aston Villa 0 – 1 West Ham
Wolves 1 – 1 Newcastle
Nottingham Forest 0 – 2 Tottenham

Jornada 5 (30 Ago. – 01 Sept.)

Crystal Palace 1 – 1 Brentford
Fulham 2 – 1 Brighton
Southampton 2 – 1 Chelsea
Leeds 1 – 1 Everton
Arsenal 2 – 1 Aston Villa
Bournemouth 0 – 0 Wolves
M. City 6 – 0 Nottingham Forest
West Ham 1 – 1 Tottenham
Liverpool 2 – 1 Newcastle
Leicester 0 – 1 M. United

Jornada 6 (03 – 04 Sept.)

Everton 0 – 0 Liverpool
Brentford 5 – 2 Leeds
Newcastle 0 – 0 Crystal Palace
Tottenham 2 – 1 Fulham
Wolves 1 – 0 Southampton
Nottingham Forest 2 – 3 Bournemouth
Aston Villa 1 – 1 M. City
Brighton 5 – 2 Leicester
Chelsea 2 – 1 West Ham
M. United 3 – 1 Arsenal

Jornada 7 (10 – 12 Sept.)

Fulham AJORNAT Chelsea
Bournemouth AJORNAT Brighton
Leicester AJORNAT Aston Villa
Liverpool AJORNAT Wolves
Southampton AJORNAT Brentford
M. City AJORNAT Tottenham
Arsenal AJORNAT Everton
West Ham AJORNAT Newcastle
Crystal Palace 1 – 1 M. United
Leeds AJORNAT Nottingham Forest
Jornada suspesa per la mort de la reina d’Anglaterra Isabel II (1926-2022)

Jornada 8 (16 – 18 Sept.)

Aston Villa 1 – 0 Southampton
Nottingham Forest 2 – 3 Fulham
Wolves 0 – 3 M. City
Brighton AJORNAT Crystal Palace
Everton 1 – 0 West Ham
Newcastle 1 – 1 Bournemouth
Tottenham 6 – 2 Leicester
Brentford 0 – 3 Arsenal
M. United AJORNAT Leeds
Chelsea AJORNAT Liverpool

Jornada 9 (01 – 03 Oct.)

Arsenal 3 – 1 Tottenham
Bournemouth 0 – 0 Brentford
Crystal Palace 1 – 2 Chelsea
Fulham 1 – 4 Newcastle
Liverpool 3 – 3 Brighton
Southampton 1 – 2 Everton
West Ham 2 – 0 Wolves
Leeds 0 – 0 Aston Villa
M. City 6 – 3 M. United
Leicester 4 – 0 Nottingham Forest

Jornada 10 (08 – 10 Oct.)

Bournemouth 2 – 1 Leicester
Chelsea 3 – 0 Wolves
M. City 4 – 0 Southampton
Newcastle 5 – 1 Brentford
West Ham 3 – 1 Fulham
Brighton 0 – 1 Tottenham
Crystal Palace 2 – 1 Leeds
Arsenal 3 – 2 Liverpool
Everton 1 – 2 M. United
Nottingham Forest 1 – 1 Aston Villa

Jornada 11 (14 – 16 Oct.)

Brentford 2 – 0 Brighton
Leicester 0 – 0 Crystal Palace
Fulham 2 – 2 Bournemouth
Southampton 1 – 1 West Ham
Wolves 1 – 0 Nottingham Forest
Tottenham 2 – 0 Everton
Aston Villa 0 – 2 Chelsea
Leeds 0 – 1 Arsenal
M. United 0 – 0 Newcastle
Liverpool 1 – 0 M. City

Jornada 12 (18 – 20 Oct.)

Crystal Palace 2 – 1 Wolves
Brighton 0 – 0 Nottingham Forest
Bournemouth 0 – 1 Southampton
Liverpool 1 – 0 West Ham
Newcastle 1 – 0 Everton
M. United 2 – 0 Tottenham
Brentford 0 – 0 Chelsea
Fulham 3 – 0 Aston Villa
Leicester 2 – 0 Leeds
Arsenal 15/2 20:30 M. City

Jornada 13 (22 – 24 Oct.)

Nottingham Forest 1 – 0 Liverpool
Everton 3 – 0 Crystal Palace
Tottenham 1 – 2 Newcastle
Aston Villa 4 – 0 Brentford
Leeds 2 – 3 Fulham
M. City 3 – 1 Brighton
Southampton 1 – 1 Arsenal
Wolves 0 – 4 Leicester
Chelsea 1 – 1 M. United
West Ham 2 – 0 Bournemouth

Jornada 14 (29 – 30 Oct.)

Leicester 0 – 1 M. City
Bournemouth 2 – 3 Tottenham
Brentford 1 – 1 Wolves
Brighton 4 – 1 Chelsea
Crystal Palace 1 – 0 Southampton
Newcastle 4 – 0 Aston Villa
Fulham 0 – 0 Everton
Liverpool 1 – 2 Leeds
Arsenal 5 – 0 Nottingham Forest
M. United 1 – 0 West Ham

Jornada 15 (05 Nov.)

Aston Villa 3 – 1 M. United
Chelsea 0 – 1 Arsenal
Everton 0 – 2 Leicester
Leeds 4 – 3 Bournemouth
M. City 2 – 1 Fulham
Southampton 1 – 4 Newcastle
Tottenham 1 – 2 Liverpool
West Ham 1 – 2 Crystal Palace
Wolves 2 – 3 Brighton
Nottingham Forest 2 – 2 Brentford

Jornada 16 (12 Nov.)

Bournemouth 3 – 0 Everton
Brighton 1 – 2 Aston Villa
Fulham 1 – 2 M. United
Liverpool 3 – 1 Southampton
M. City 1 – 2 Brentford
Newcastle 1 – 0 Chelsea
Tottenham 4 – 3 Leeds
West Ham 0 – 2 Leicester
Wolves 0 – 2 Arsenal
Nottingham Forest 1 – 0 Crystal Palace

Jornada 17 (26 Des.)

Arsenal 3 – 1 West Ham
Aston Villa 1 – 3 Liverpool
Brentford 2 – 2 Tottenham
Chelsea 2 – 0 Bournemouth
Crystal Palace 0 – 3 Fulham
Everton 1 – 2 Wolves
Leeds 1 – 3 M. City
Leicester 0 – 3 Newcastle
Southampton 1 – 3 Brighton
M. United 3 – 0 Nottingham Forest

Jornada 18 (31 Des.)

Bournemouth S 16:00 Crystal Palace
Brighton S 16:00 Arsenal
Fulham S 16:00 Southampton
Liverpool 2 – 1 Leicester
M. City S 16:00 Everton
Newcastle S 16:00 Leeds
Tottenham S 16:00 Aston Villa
West Ham 0 – 2 Brentford
Wolves S 16:00 M. United
Nottingham Forest S 16:00 Chelsea

Jornada 19 (02 Gen.)

Arsenal 0 – 0 Newcastle
Aston Villa 1 – 1 Wolves
Brentford 3 – 1 Liverpool
Chelsea 0 – 1 M. City
Crystal Palace 0 – 4 Tottenham
Everton 1 – 4 Brighton
Leeds 2 – 2 West Ham
Leicester 0 – 1 Fulham
M. United 3 – 0 Bournemouth
Southampton 0 – 1 Nottingham Forest

Jornada 20 (14 Gen.)

Aston Villa 2 – 1 Leeds
Brentford 2 – 0 Bournemouth
Brighton 3 – 0 Liverpool
Chelsea 1 – 0 Crystal Palace
Everton 1 – 2 Southampton
M. United 2 – 1 M. City
Newcastle 1 – 0 Fulham
Tottenham 0 – 2 Arsenal
Wolves 1 – 0 West Ham
Nottingham Forest 2 – 0 Leicester

Jornada 21 (21 Gen.)

Arsenal 3 – 2 M. United
Crystal Palace 0 – 0 Newcastle
Fulham 0 – 1 Tottenham
Leeds 0 – 0 Brentford
Leicester 2 – 2 Brighton
Liverpool 0 – 0 Chelsea
M. City 3 – 0 Wolves
Southampton 0 – 1 Aston Villa
West Ham 2 – 0 Everton
Bournemouth 1 – 1 Nottingham Forest

Jornada 22 (04 Feb.)

Aston Villa 2 – 4 Leicester
Brentford 3 – 0 Southampton
Brighton 1 – 0 Bournemouth
Chelsea 0 – 0 Fulham
Everton 1 – 0 Arsenal
M. United 2 – 1 Crystal Palace
Newcastle 1 – 1 West Ham
Tottenham 1 – 0 M. City
Wolves 3 – 0 Liverpool
Nottingham Forest 1 – 0 Leeds

Jornada 23 (11 Feb.)

Arsenal S 16:00 Brentford
Bournemouth S 16:00 Newcastle
Crystal Palace S 16:00 Brighton
Leeds S 16:00 M. United
Leicester S 16:00 Tottenham
Liverpool S 16:00 Everton
M. City S 16:00 Aston Villa
Southampton S 16:00 Wolves
West Ham S 16:00 Chelsea
Fulham S 16:00 Nottingham Forest

Jornada 24 (18 Feb.)

Aston Villa S 16:00 Arsenal
Brentford S 16:00 Crystal Palace
Brighton S 16:00 Fulham
Chelsea S 16:00 Southampton
Everton S 16:00 Leeds
M. United S 16:00 Leicester
Newcastle S 16:00 Liverpool
Tottenham S 16:00 West Ham
Wolves S 16:00 Bournemouth
Nottingham Forest S 16:00 M. City

Jornada 25 (25 Feb.)

Bournemouth S 16:00 M. City
Crystal Palace S 16:00 Liverpool
Everton S 16:00 Aston Villa
Fulham S 16:00 Wolves
Leeds S 16:00 Southampton
Leicester S 16:00 Arsenal
M. United S 16:00 Brentford
Newcastle S 16:00 Brighton
Tottenham S 16:00 Chelsea
West Ham S 16:00 Nottingham Forest

Jornada 26 (04 Mar.)

Arsenal S 16:00 Bournemouth
Aston Villa S 16:00 Crystal Palace
Brentford S 16:00 Fulham
Brighton S 16:00 West Ham
Chelsea S 16:00 Leeds
Liverpool S 16:00 M. United
M. City S 16:00 Newcastle
Southampton S 16:00 Leicester
Wolves S 16:00 Tottenham
Nottingham Forest S 16:00 Everton

Jornada 27 (11 Mar.)

Bournemouth S 16:00 Liverpool
Crystal Palace S 16:00 M. City
Everton S 16:00 Brentford
Fulham S 16:00 Arsenal
Leeds S 16:00 Brighton
Leicester S 16:00 Chelsea
M. United S 16:00 Southampton
Newcastle S 16:00 Wolves
West Ham S 16:00 Aston Villa
Tottenham S 16:00 Nottingham Forest

Jornada 28 (18 Mar.)

Arsenal S 16:00 Crystal Palace
Aston Villa S 16:00 Bournemouth
Brentford S 16:00 Leicester
Brighton S 16:00 M. United
Chelsea S 16:00 Everton
Liverpool S 16:00 Fulham
M. City S 16:00 West Ham
Southampton S 16:00 Tottenham
Wolves S 16:00 Leeds
Nottingham Forest S 16:00 Newcastle

Jornada 29 (01 Abr.)

Arsenal S 16:00 Leeds
Bournemouth S 16:00 Fulham
Brighton S 16:00 Brentford
Chelsea S 16:00 Aston Villa
Crystal Palace S 16:00 Leicester
Everton S 16:00 Tottenham
M. City S 16:00 Liverpool
Newcastle S 16:00 M. United
West Ham S 16:00 Southampton
Nottingham Forest S 16:00 Wolves

Jornada 30 (08 Abr.)

Brentford S 16:00 Newcastle
Fulham S 16:00 West Ham
Leeds S 16:00 Crystal Palace
Leicester S 16:00 Bournemouth
Liverpool S 16:00 Arsenal
M. United S 16:00 Everton
Southampton S 16:00 M. City
Tottenham S 16:00 Brighton
Wolves S 16:00 Chelsea
Aston Villa S 16:00 Nottingham Forest

Jornada 31 15 Abr.

Aston Villa S 16:00 Newcastle
Chelsea S 16:00 Brighton
Everton S 16:00 Fulham
Leeds S 16:00 Liverpool
M. City S 16:00 Leicester
Southampton S 16:00 Crystal Palace
Tottenham S 16:00 Bournemouth
West Ham S 16:00 Arsenal
Wolves S 16:00 Brentford
Nottingham Forest S 16:00 M. United

Jornada 32 (22 Abr.)

Arsenal S 16:00 Southampton
Bournemouth S 16:00 West Ham
Brentford S 16:00 Aston Villa
Brighton S 16:00 M. City
Crystal Palace S 16:00 Everton
Fulham S 16:00 Leeds
Leicester S 16:00 Wolves
M. United S 16:00 Chelsea
Newcastle S 16:00 Tottenham
Liverpool S 16:00 Nottingham Forest

Jornada 33 (25 – 26 Abr.)

Everton M 20:45 Newcastle
Leeds M 20:45 Leicester
Tottenham M 20:45 M. United
West Ham M 20:45 Liverpool
Wolves M 20:45 Crystal Palace
Nottingham Forest M 20:45 Brighton
Aston Villa M 21:00 Fulham
Chelsea X 20:45 Brentford
Southampton X 20:45 Bournemouth
M. City X 21:00 Arsenal

Jornada 34 (29 Abr.)

Arsenal S 16:00 Chelsea
Bournemouth S 16:00 Leeds
Brighton S 16:00 Wolves
Crystal Palace S 16:00 West Ham
Fulham S 16:00 M. City
Leicester S 16:00 Everton
Liverpool S 16:00 Tottenham
M. United S 16:00 Aston Villa
Newcastle S 16:00 Southampton
Brentford S 16:00 Nottingham Forest

Jornada 35 (06 Maig.)

Bournemouth S 16:00 Chelsea
Brighton S 16:00 Everton
Fulham S 16:00 Leicester
Liverpool S 16:00 Brentford
M. City S 16:00 Leeds
Newcastle S 16:00 Arsenal
Tottenham S 16:00 Crystal Palace
West Ham S 16:00 M. United
Wolves S 16:00 Aston Villa
Nottingham Forest S 16:00 Southampton

Jornada 36 (13 Maig.)

Arsenal S 16:00 Brighton
Aston Villa S 16:00 Tottenham
Brentford S 16:00 West Ham
Crystal Palace S 16:00 Bournemouth
Everton S 16:00 M. City
Leeds S 16:00 Newcastle
Leicester S 16:00 Liverpool
M. United S 16:00 Wolves
Southampton S 16:00 Fulham
Chelsea S 16:00 Nottingham Forest

Jornada 37 (20 Maig.)

Bournemouth S 16:00 M. United
Brighton S 16:00 Southampton
Fulham S 16:00 Crystal Palace
Liverpool S 16:00 Aston Villa
M. City S 16:00 Chelsea
Newcastle S 16:00 Leicester
Tottenham S 16:00 Brentford
West Ham S 16:00 Leeds
Wolves S 16:00 Everton
Nottingham Forest S 16:00 Arsenal

Jornada 38 (28 Maig.)

Arsenal D 17:00 Wolves
Aston Villa D 17:00 Brighton
Brentford D 17:00 M. City
Chelsea D 17:00 Newcastle
Everton D 17:00 Bournemouth
Leeds D 17:00 Tottenham
Leicester D 17:00 West Ham
M. United D 17:00 Fulham
Southampton D 17:00 Liverpool
Crystal Palace D 17:00 Nottingham Forest

 524 total views,  5 views today

Copyright © Tots els drets reservats. | Newsphere by AF themes.
Catalan Catalan Spanish Spanish
error: El contingut està protegit!!