Info Futbol

TOTA LA INFORMACIÓ DEL FUTBOL MUNDIAL

Calendari Conference League 21-22

  • FASE DE GRUPS

JORNADA 1

Equip localResultatEquip visitant
Maccabi Haifa0-0Feyenoord
Maccabi Tel Aviv4-1Alashkert
Kairat0-0Omonia Nicosia
FK Qarabag0-0Basilea
Flora0-1KAA Gent
HJK Helsinki0-2LASK
Lincoln Red Imps0-2PAOK Salonika
NS Mura0-2Vitesse
Rennes2-2Tottenham H.
SK Slovan Bratislava1-3FC Copenhague
Slavia Praga3-11. FC Union Berlin
Anorthosis Famagusta0-2Partizan Belgrado
Bodø/Glimt3-1Zorya Luhansk
FK Jablonec1-0CFR Cluj
Randers FC2-2AZ
Roma5-1CSKA Sofia

JORNADA 2

Equip localResultatEquip visitant
AZ1-0FK Jablonec
Alashkert2-4HJK Helsinki
CFR Cluj1-1Randers FC
CSKA Sofia0-0Bodø/Glimt
KAA Gent2-0Anorthosis Famagusta
LASK1-1Maccabi Tel Aviv
Partizan Belgrado2-0Flora
Zorya Luhansk0-3Roma
1. FC Union Berlin3-0Maccabi Haifa
Basilea4-2Kairat
FC Copenhague3-1Lincoln Red Imps
Feyenoord2-1Slavia Praga
Omonia Nicosia1-4FK Qarabag
PAOK Salonika1-1SK Slovan Bratislava
Tottenham H.5-1NS Mura
Vitesse1-2Rennes

JORNADA 3

Equip localResultatEquip visitant
HJK Helsinki0-5Maccabi Tel Aviv
Alashkert0-3LASK
Anorthosis Famagusta2-2Flora
Bodø/Glimt6-1Roma
FC Copenhague1-2PAOK Salonika
FK Qarabag2-1Kairat
Feyenoord3-11. FC Union Berlin
Maccabi Haifa1-0Slavia Praga
NS Mura1-2Rennes
Vitesse1-0Tottenham H.
Basilea3-1Omonia Nicosia
CFR Cluj0-1AZ
CSKA Sofia0-1Zorya Luhansk
FK Jablonec2-2Randers FC
Partizan Belgrado0-1KAA Gent
SK Slovan Bratislava2-0Lincoln Red Imps

JORNADA 4

Equip localResultatEquip visitante
Flora2-2Anorthosis Famagusta
Kairat1-2FK Qarabag
AZ2-0CFR Cluj
KAA Gent1-1Partizan Belgrado
LASK2-0Alashkert
Lincoln Red Imps1-4SK Slovan Bratislava
Maccabi Tel Aviv3-0HJK Helsinki
Omonia Nicosia1-1Basilea
Randers FC2-2FK Jablonec
Zorya Luhansk2-0CSKA Sofia
1. FC Union Berlin1-2Feyenoord
PAOK Salonika1-2FC Copenhague
Rennes1-0NS Mura
Roma2-2Bodø/Glimt
Slavia Praga1-0Maccabi Haifa
Tottenham H.3-2Vitesse

JORNADA 5

Equip localResultatEquip visitant
Flora1-0Partizan Belgrado
Kairat2-3Basilea
FK Qarabag2-2Omonia Nicosia
HJK Helsinki1-0Alashkert
Lincoln Red Imps0-4FC Copenhague
Maccabi Haifa0-11. FC Union Berlin
NS Mura2-1Tottenham H.
Rennes3-3Vitesse
SK Slovan Bratislava0-0PAOK Salonika
Slavia Praga2-2Feyenoord
Anorthosis Famagusta1-0KAA Gent
Bodø/Glimt2-0CSKA Sofia
FK Jablonec1-1AZ
Maccabi Tel Aviv0-1LASK
Randers FC2-1CFR Cluj
Roma4-0Zorya Luhansk

JORNADA 6

Equip localResultatEquip visitant
AZ1-0Randers FC
Alashkert1-1Maccabi Tel Aviv
CFR Cluj2-0FK Jablonec
CSKA Sofia2-3Roma
KAA Gent1-0Flora
LASK3-0HJK Helsinki
Partizan Belgrado1-1Anorthosis Famagusta
Zorya Luhansk1-1Bodø/Glimt
1. FC Union Berlin1-1Slavia Praga
Basilea3-0FK Qarabag
FC Copenhague2-0SK Slovan Bratislava
Feyenoord2-1Maccabi Haifa
Omonia Nicosia0-0Kairat
PAOK Salonika2-0Lincoln Red Imps
Tottenham H.AJORNATRennes
Vitesse3-1NS Mura

Vuitens

10 Mar 22Olympique2 – 1Basel
17 Mar 22Basel1 – 2Olympique
10 Mar 22Leicester2 – 0Stade
17 Mar 22Stade2 – 1Leicester
10 Mar 22PAOK1 – 0KAA Gent
17 Mar 22KAA Gent1 – 2PAOK
10 Mar 22Vitesse0 – 1Roma
17 Mar 22Roma1 – 1Vitesse
10 Mar 22PSV4 – 4Kobenhavn
17 Mar 22Kobenhavn0 – 4PSV
10 Mar 22Slavia4 – 1LASK
17 Mar 22LASK4 – 3Slavia
10 Mar 22Bodo Glimt2 – 1AZ Alkmaar
17 Mar 22AZ Alkmaar2 – 2Bodo Glimt
10 Mar 22Partizan2 – 5Feyenoord
17 Mar 22Feyenoord3 – 1Partizan

Quarts de Final

07 Abr 22Bodo Glimt2 – 1Roma
14 Abr 22Roma4 – 0Bodo Glimt
07 Abr 22Feyenoord3 – 3Slavia
14 Abr 22Slavia1 – 3Feyenoord
07 Abr 22Olympique2 – 1PAOK
14 Abr 22PAOK0 – 1Olympique
07 Abr 22Leicester0 – 0PSV
14 Abr 22PSV1 – 2Leicester

Semifinals

28 Abr 22Leicester1 – 1Roma
05 May 22Roma1 – 0Leicester
28 Abr 22Feyenoord3 – 2Olympique
05 May 22Olympique0 – 0Feyenoord

FINAL

25 May 22Roma1 – 0Feyenoord

 145 total views,  1 views today

Copyright © Tots els drets reservats. | Newsphere by AF themes.
Catalan Catalan Spanish Spanish
error: El contingut està protegit!!